We zijn al bijna drie weken open voor onze leden, maar morgen vieren we eindelijk echt dat Vondelgym het daglicht zag. Vijf vrienden met een droom; een eigen gym. Morgen vieren we dat die droom is uitgekomen, en dat doen we graag met onze leden en vrienden, want jullie maken het mogelijk.

Wees welkom, vanaf 17u. We serveren wat dranken en geven een spectaculaire presentatie van een paar van onze sporten. Rond 19u gaan de avondlessen gewoon weer verder. Iedereen is welkom dan te blijven hangen, voor de laatste borrels, sappen, en ontmoetingen.

Zet je fiets in een van de straten rond de Overtoom, want voor de deur gaat het erg druk worden

Tot morgen!

Onze feestelijke opening is morgen ook hier en daar in het nieuws;

10:30u BNR Nieuwsradio
17:20u 3FM, Coen & Sander show
18:30u RTL Boulevard
22:55u SBS Shownieuws